Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Recruiter

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:

Pro posílení našeho přátelského týmu hledáme komunikativního a milého kolegu/kolegyni, kterého zajímá propojení obchodní a HR sféry v prostředí orientovaném na výsledky a zisk s přesahem do dalších odvětví businessu.

Předchozí zkušenosti nejsou nutné, avšak měli byste disponovat profesionálním vystupováním s mírou empatie pro práci s lidmi. Potřeba je dobrá znalost angličtiny, kterou využijete pro práci v mezinárodním prostředí na denní bázi. Klíčová je chuť učit se, motivace jít za výsledkem a mít radost z úspěchu.

Mezi Vaše klíčové kompetence bude patřit:

Hledáme kolegu, který bude rád komunikovat s kandidáty ohledně pracovních pozic a následně vést osobní pohovory. Rovněž se stanete profesionálním partnerem a konzultantem pro naše klienty. Mimo to se naučíte také efektivní práci s interní databází, sociálními sítěmi a pracovními portály.
Absolventi vysokých škol jsou vítáni!

Vítěznému uchazeči nabídneme:

• Práci pro společnost patřící k evropské i domácí špičce
• Zajímavé fixní ohodnocení a motivující bonusovou složku
• Moderní pracoviště v centru Plzně
• Možnost zajímavého kariérního růstu
• Přátelský a optimistický tým, teambuildingové akce a jiná nefomrální setkávání
• Průběžná školení a vzdělávání v oboru

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš životopis Haně Herianové prostřednictvím odpovědního formuláře.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Riegrova 206/1, 301 00  Plzeň-Vnitřní Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika