Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Recruitment Consultant

Náplň práce/Job Description

Jsme mezinárodní personálně poradenská společnost se zastoupením v 33 zemích po celém světě a dlouholetou historií v České republice. Poskytujeme specializované náborové služby pro celou řadu odvětví.

Pro posílení našeho přátelského týmu, hledáme komunikativního, a reprezentativního kolegu/kolegyni, které zajímá sféra HR a současně je láká prostředí orientované na výsledky a zisk.

Mezi Vaše klíčové kompetence bude patřit:
každodenní využívání sociálních sítí, kontakt s kandidáty ohledně pracovních pozic a být profesionálním partnerem pro naše klienty. Úspěšným kolegům pomůžeme nastartovat zajímavou kariéru v mezinárodním prostředí.

Požadujeme/We require

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:

  • Profesionální vystupování s mírou empatie pro práci s lidmi
  • Vyjednávací schopnosti
  • Dobrou znalost anglického jazyka – využijete na denní bázi

Nabízíme/We offer

Vítěznému uchazeči nabídneme práci pro společnost patřící v oboru Specialist Recruitment k evropské i domácí špičce. Nabízíme Vám možnost získat široké zkušenosti z oblasti HR consultingu. Mimo jiné jsme pro Vás připravili široké spektrum benefitů, včetně flexibilní pracovní doby, stravenek, služebního telefonu k soukromému užívání, řadu teambuildingových akcí apod.

Máme pro Vás široké možnosti kariérního růstu.

V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš anglický životopis Márii Pankovčinové prostřednictvím odpovědního formuláře.
Těšíme se na Vás!