Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Junior In House Lawyer

Váš nový zaměstnavatel 

Společnost z oblasti Real Estate se sídlem v Praze

Vaše nová pozice 

Na této pozici budete zodpovědný za přípravu smluv a dokumentů, komunikaci s advokátními kancelářemi, za otázky pracovního/real estate/občanského/obchodního práva, komunikaci s orgány, pomoc při řešení sporů, zastupování společnosti při právních otázkách, podpora marketingu a jiných oddělení. 

Jak můžete uspět? 

Máte dokončené VŠ vzdělání v oboru práva a výbornou znalost českého/anglického jazyka? Jste proaktivní, zodpovědná a motivovaná osobnost se smyslem pro detail? 

Co můžete získat?

Za Vaše zkušenosti nabízíme stravenky, Multisport kartu, lekce jogy, možnosti školení a vzdělávání a další.

Co musíte udělat nyní

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Hledáte-li zaměstnání a tato pozice neodpovídá Vaší kvalifikaci, můžete nás kontaktovat na prague@hays.cz. Rádi s Vámi probereme případné možnosti.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Michaela Hanková
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika