Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY - obchodní zástupce

Description

Váš nový zaměstnavatel

Zázemí pro Vás vytvoří společnost, která je mezinárodním prodejcem a výrobcem měřící techniky. Působí celosvětově, má dlouhou historii a v předešlých letech byla zvolena za jednu z nejinovativnějších společností.

Vaše nová pozice

Na této pozcici Vás rozhodně nečeká žádná rutina. Budete trávit 3 dny v terénu, 3 dny v kanceláři. Jendá se o prodej B2B, přičemž Vašimi zákazníky budou výárobní podniky všech oblastí v regionu Čech. Pro začátek Vám přidělí portfolio stávající klientely, ale Vaším úkolem bude neustále ho rozvíjet.

Jak můžete uspět

Na této pozici NENÍ potřeba předchozí praxe v obchodu či technice. Vítáme energické a ambiciózní absolventy vysokých škol jakéhokoli zaměření, případně technicky zaměřených středních škol, kteří mají angličtinu na komunikativní úrovni.

Co můžete získat

Budete vyslání na plně hrazené zahraniční školení,, kde Vás naučí obchodním i technickým dovednostem. Motivací je pak vysoké finanční ohodnocení, automobil i pro soukromé účely a rychlý kariérní růst.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, dovolená více než 5 týdnů

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá