Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Samostatná účetní / Senior Accountant

Vaše nová společnost 

Globální telekomunikační společnost specializující se na velkoobchodní nákup a prodej telekomunikačního provozu mezi operátory.

Vaše nová role 

Budete mít na starosti komplexní vedení účetnictví svěřených společností. Přípravu a zaúčtování účetních dokladů - vydaných i přijatých faktur domácím i zahraničním subjektům, zaúčtování bank, kontrolu správnosti účetnictví a měsíčních účetních výkazů. Dále budete realizovat platby a vypočítávat a zaúčtovávat mzdy ZP a SP. Do Vaší agendy budou spadat: DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, zpracování měsíční, čtvrtletní a roční účetní závěrky. Dále se budete setkávat s ČSU - zpracování statistických výkazů, VDV, služební cesty, fleet management. Budete spolupracovat s 6-ti členým finančním týmem, s účetními v rámci skupiny a daňovou poradkyní. Interní data se budou zpracovávat v SW Pohoda a MS Excel.

Jak uspět? 

  • minimálně vyšší vzdělání se zaměřením na účetnictví, finance, ekonomii
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • znalost aktuálních daňových zákonů a účetních předpisů
  • zkušenost se zpracováním mezd výhodou, je možnost zaučení
  • znalost AJ – komunikativně
  • znalost práce s účetním programem Pohoda výhodou
  • znalost práce s MS Office
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Co můžete získat? 

Zodpovědnou samostatnou práci v prosperující, stabilní mezinárodní společnosti, které záleží na zaměstnancích a pohodové atmosféře. Motivující finanční ohodnocení + bonusy. Benefity – flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, možnost home office, sick days, jazykové kurzy a odborné kurzy. Svobodnou firemní kulturu, prima lidi, příjemnou atmosféru. Vybavenou kuchyňku s vynikající kávou a dalšími nápoji k dispozici a další.

Co je třeba udělat nyní?

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte poslat aktuální životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Martin Mazánek