Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Description

Vaše nová společnost
Výrobní společnost ve Slaném hledá kandidáta na pozici hlavní účetní, kde budete úzce spolupracovat s finančním ředitelem a mít pod sebou tým 2 šikovných účetních. 

Vaše nová pozice
Budete mít na starosti zastřešení účetnictví výrobní společnosti, spolupracovat s finančním ředitelem a controllerem. Důležité je zajistit daňovou agendu včetně roční uzávěrky, DPPO a audit. 

Jak můžete uspět? 
Ideální kandidát má zkušenost s nedokončenou výrobou a sklady, tedy zkušenost z výrobní společnosti, dále schopnost samostatně zastřešit účetnictví celé společnosti ve spolupráci se zkušenými účetnimi. Angličtina jen základní, občas vyřídit nějaký email, zkontrolovat případně fakturu od zákazníky ze zahraničí. 

Co můžete získat? 
- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- příspěvek na penzijní připojištění 500Kč

- možnost jazykových kurzů

- flexibilní pracovní doba - možnost si uzpůsobit pracovní dobu - důležité je zastřešit agendu 

- volno-časové poukázky

- příjemné a přátelské prostředí

- nástup možný ihned nebo po uplnyutí 2-měsíční zkušební doby

Co je potřeba udělat nyní? 
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

1918, 274 01  Slaný-Slaný, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Petra Hodboďová