Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Účetní (vhodné pro maminky po mateřské)

Náplň práce

• registrování anglicky psaných nájemních smluv pro potřeby fakturace
• vystavování faktur
• vystavování upomínek
• komunikace s nájemci týkající se fakturace
• příprava nákladových analýz a reportů
• účtování bankovních výpisů
• ve spolupráci s hlavním účetním budete účtovat 1-3 malé účetní jednotky
• hledáme někoho, kdo bude mít chuť a zájem učit se nové věci, proto se po 1-2 letech počítá se změnou pracovní náplně směrem do účetnictví a controllingu

Požadujeme

• min. střední vzdělání s maturitou, VŠ je výhodou
• výhodou je praxe v účetnictví nebo controllingu 1- 3 roky
• nutnou znalost angličtiny, protože budete pracovat s nájemními smlouvami v angličtině
• zkušenosti s prací s MS Excel a zájem s ním pracovat, ostatní MS Office výhodou
• pokud vás zajímá účetnictví a controlling, pokud jste precizní a zodpovědný/-á, tak jste ten správný kandidát/-ka do našeho finančního oddělení, kde s vámi bude pracovat dalších 6 kolegů
• hledáme někoho na ¾ úvazek nebo plný úvazek
• nutná velmi dobrá znalost češtiny

Nabízíme

• příjemné kanceláře v centru Prahy v budově Palladia
• pracovní příležitost, kde je možnost dále profesně růst, záleží ve velké míře na uchazeči, zda se bude chtít v budoucnu směrovat spíše do oblasti účetnictví či controllingu. Během několika měsíců bude možnost se zapojit do controllingu nového developerského projektu.
• smlouvu na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
• příspěvek na výuku cizích jazyků, příspěvek na sportovní aktivity a stravování.