Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Payroll Specialist

Co Vás čeká:

Kompletní zodpovědnost za agendu Temporary, neboli dočasně přidělovaných zaměstnanců s poskytování personálně poradenské činnosti a pravidelným osobním kontaktem, s důrazem na dlouhodobou budování vztahů a spolupráce.

V rámci agendy budete:
• připravovat podklady, jako pracovní smlouvy, DPP, DPČ, interní směrnice, dodatky, cestovní příkazy
• zpracovávat podklady pro výplatu mezd, bonusů a benefitů
• udržovat správnost v oblasti zaměstnávání cizinců
• komunikovat s přidělenými zaměstnanci na pravidelné bázi a být jejich kontaktní osobou, na kterou se mohou obracet pro případy dotazů či jakýchkoli nejasností

Pro kvalitně odvedenou práci budete potřebovat:

Ideální kandidát má min. 1 rok zkušeností z obdobné pozice, velmi dobré komunikační schopnosti v českém a anglickém jazyce (min. úroveň B2/C1) a je pro něj důležitý proklientský přístup.
Vaším koníčkem je excel a word, který budete používat pro každodenní práci, schopnost prioritizace a orientace na detail je Vaší předností.

Na oplátku nabízíme:

Novému kolegovi nabízíme práci pro společnost patřící ve svém oboru k evropské i domácí špičce. Fixní plat a motivující bonusovou složku, flexibilní pracovní dobu, denní využití anglického jazyka, přátelský a optimisticky naladěný tým a moderní pracoviště v centru Prahy blízko Václavského náměstí.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olivova 2096/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika