Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Finanční účetní

Description

Mezinárodní společnost v oblasti služeb hledá kandidáta/tku na pozici účetní do menšího 3 členného týmu. Lokalita .- Karlín.

Vaše nová pozice
Budete mít na starosti účtování přijatých a vydaných faktur, pokladnu, banku, cestovní příkazy, přípravu DPH a postupně se učit dále. Budete úzce postupně spolupracovat na komplexní účetní agendě včetně závěrky.

Co můžete získat?
- stravenky
- 25 dní dovolené
- 3 sick days
- 2 dny extra volno
- cafeterie
- multisport karta

Jak můžete uspět?
Ideální kandidát má zkušenost alespoň 1-2 roky v účetnictví, důležitá je zkušenost s účtováním faktur, pokladny, banky a alespoň teoretická znalost DPH a chce se dále učit. Angličtinu na úrovni B1/B2. Nástup ihned.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

35000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Petra Hodboďová