Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Key Account Specialist

Description

Váš nový zaměstnavatel

Start up, společnost orientovaná na zdravý životní styl, dlouhodobou udržitelnost výroby a ekologické podnikání hledá Key Account Specialistu pro Moderní trh. Buďte na počátku nového businessu se zahraničním přesahem a velkým investorem v zádech. Jedná se o nový business, který vlastní významné a zavedené značky zabírající vysoký podíl na českém trhu.

Vaše nová pozice

Vaším úkolem bude příprava návrhů promočních akcí pro zákazníky, exekutivní podpora Key Account Managerů, příprava podkladů pro zalistování nových položek u zákazníků, zpracování obchodních a marketingových analýz pro klienty a interní meetingy. Budete připravovat podklady pro faktury, dohody, vystavovat dobropisy, výkazy a na základě požadavků, měnit slevy a ceny u zákazníků. Vaším dalším úkolem bude komunikace s oddělením merchandisingu ve spolupráci s KAM a vyřizování ad-hoc úkolů a požadavků nadřízených.

Jak můžete uspět ?

Bez výborných komunikačních a organizačních dovedností to tady rozhodně nepůjde. Angličtina na mírně pokročilé úrovni, pokročilá znalost programu MS Excel, Power Point a Outlooku, jsou také nezbytné. Úspěšný kandidát by měl také disponovat logickým uvažováním, odolností vůči stresu a být týmový hráč. V rámci dalšího růstu ve společnosti, se neobejdete, bez vystudované vysoké školy, ideálně s ekonomickým zaměřením. Důležité je také analytické myšlení a schopnost pracovat s daty, ze kterých vyvozujete výsledky. Vhodný kandidát by měl být týmovým hráčem a měl by mít zájem o trvale udržitelné zdroje.

Co můžete získat?

Nabízíme práci ve špičkové firmě, která na českém trhu nemá obdoby. Zaměstnavatel Vám nabízí možnost, stát se součástí přátelského týmu, kde vládne rodinná atmosféra, založená na vzájemné důvěře. Budete pracovat v úspěšné mezinárodní firmě s kvalitními produkty. Společnost podporuje své zaměstnance, každému zaměstnanci nastavuje motivační program, který zahrnuje profesní růst, další vzdělávání, spolupráci s mezinárodními řetězci. Nabízí zajímavou práci v atraktivním prostředí, motivační finanční ohodnocení a bonusy, samozřejmostí je flexibilní pracovní doba, mobilní telefon, notebook, teambuildingové aktivity a spoustu dalšího.

Co je potřeba udělat nyní?

Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, individuální rozpočet na osobnostní růst, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, nadstandardní lékařská péče, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, bonusy/prémie, provize z prodeje, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Dagmar Jindrová