Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Hlavní účetní/chief accountant - MODLETICE

Description

Hlavní účetní MODLETICE

Hlavní účetní/chief accountant MODLETICE, Praha východ

Vaše nová společnost
Mezinárodní společnost, která je špičkovým dodavatelem v oblasti techniky s lokalitou v Modleticích hledá kandidáta na pozici hlavní účetní.

Vaše nová pozice
Budete mít na starosti celkové zastřešení účetní agendy včetně daňové agendy, auditu a řešení různých účetních problematik související s chodem společnosti. Budete se starat o tým 4 účetních. Také se podílet na různorodých projektech v rámci financí (implementace systému, nastavování procesů apod.)

Jak můžete uspět?
Ideální kandidát má zkušenost s komplexní účetní agendou a vedením týmu. Znalost angličtiny či němčiny na úrovni minimálnně pasivní (čím lepší komunikativní znalost tím lépa) a zkušenost se SAPEM je výhoda. Důležitá je také komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti.

Co můžete získat?
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnanecké benefity
- pravidelný odvoz z/na metro Opatov
- práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu

Informace o pozici

Místo pracoviště

1, 251 01  Modletice-Modletice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Petra Hodboďová