Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Hlavní účetní/samostatná účetní - Nupaky

Description

Vaše nová společnost
Stabilní mezinárodní středně velká společnost s lokalitou Nupaky, okr. Praha Východ hledá kandidáta na pozici hlavní/samostatné účetní.

Vaše nová pozice

Budete mít na starosti kompletní vedení účetní a daňové agendy za podpory finančního ředitele a ve spolupráci s jednou junior účetní.

Náplň práce:

- kompletní účtování (pokladna, banka, faktury dodavatel, faktury odběratel,...)

- DPH (řádné měsíční, SH, KH) - účetní závěrku

- DPPO - platební styk - statistická hlášení - intrastat (sdíleně)

- hotovostní operace

- podklady pro mzdy (mzdy jsou zpracovávány dodavatelsky)

- evidenci majetku

- podklady pro holdingovou konsolidaci

- měsíční a roční podklady pro controlling

- komunikaci se zákazníky (zápočty, pohledávky, odsouhlasení zůstatků)

- komunikaci s kolegy (podklady k zaúčtování, stravenky, dovolenky, cestovní příkazy…)

Jak můžete uspět?
Ideální kandidát má zkušenost se samostatným vedení účetnictví, AJ či NJ alespoň na pasivní úrovni a proaktivní přístup.

Co můžete získat?
- stravenky

- odborná školení

- fajn kolektiv

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

108, 251 01  Nupaky-Nupaky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

50000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Petra Hodboďová