Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Junior daňový specialista

Description

Vaše nová společnost

Advokátní společnost v centru Prahu hledá kandidáta na pozici daňového specialisty, který bude k dispozici interním klientům v oblasti daní.

Vaše nová pozice

Budete spolupracovat se třemi kolegy v rámci týmu a s jednotlivými odděleními v rámci společnosti.

Náplň práce:

  • právně-daňové strukturování transakcí realizovaných klienty kanceláře)
  • posuzování daňových aspektů podnikání v ČR a SR (ve spolupráci s kolegy z bratislavské pobočky)
  • posuzování daňových aspektů strukturování přeměn obchodních korporací včetně přeshraničních
  • post akviziční restrukturalizace
  • zastupování v daňovém řízení
  • poradenství privátním klientům v rámci skupiny „PRIVATE CLIENTS“
  • spolupráce se seniorními kolegy a se specializovanými právními týmy

Jak můžete uspět?
- VŠ ekonomického či právního záměření

- zkušenosti v daňové oblasti dle pozice, vhodné i pro absolventy

Co můžete získat?

- krásné kanceláře v centru Prahy

- telefon, notebook

- 5 týdnů dovolené

- 3 sick days

- stravenky

- multisport karta

- slevy v obchodech

- penzijní připojištění apod.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Petra Hodboďová