Hays Czech Republic s.r.o. is part of Hays plc, a global leader in recruiting qualified, professional and skilled people across a wide range of specialised industries and professions. Over 100 people make up our Czech Republic´s team, covering 14 specialisms. Should you be interested in permanent, temporary or contract role, speak to our recruiting experts.

Product Manager - zdravotnické prostředky

Description

Váš nový zaměstnavatel

Pro našeho klienta, největšího světového distributora produktů zdravotní péče a služeb působící v oblasti medical devices, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku se zkušeností a zájmem o oblast marketingu. Pozice je vhodná i pro juniornější kandidáty s kratšími zkušenostmi v oblasti produktového managementu či marketingu.

 Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědný za svěřené portfolio výrobků, připravovat a implementovat marketingové plány, vytvářet marketingové materiály a kampaně, vyhodnocovat úspěšnost kampaní, uvádět nové produkty na český trh v souladu s globální marketingovou strategií, vyhledávat nové tržních příležitosti, monitorovat a analyzovat trh, komunikovat s KOL a odbornou veřejností, komunikovat s globálním týmem, úzce spolupracovat s obchodním týmem, spolupracovat s produktovými specialisty a s dalšími kolegy

Jak můžete uspět?

Jako ideální kandidát musíte mít předchozí praxi na pozici Produktového Manažera min. 2 roky, pokročilou znalost AJ slovem i písmem, výborné komunikační a prezentační dovednosti, samostatnost, rozhodnost a schopnost týmové spolupráce, analytické schopnosti a kreativitu, flexibilitu, ochotu cestovat, pokročilá znalost práce s PC - MS Office, ŘP skupiny B – aktivní řidič, VŠ vzdělání (marketing, obchod, medicína výhodou)

Co můžete získat?

Můžete získat možnost pracovat pro významnou mezinárodní společnost se silným postavením na trhu, možnost podílet se zajímavém projektu, balíček firemních benefitů, nástup dohodou/ihned, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika