Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

PPC specialista junior

Description

Vaše nová společnost
Společnost patří již více než 20 let mezi nejvýznamnější dodavatele elektromateriálu v České republice.

Vaše nová role
Hlavní náplní vaší práce bude příprava, správa a optimalizace PPC kampaní v reklamních systémech Google Ads, Sklik, analýza výsledků kampaní a příprava reportů v Google Analytics, Google Ads, Sklik. Na starosti budete mít také tvorbu a správu newsletter kampaní, tvorbu obsahu pro webové stránky e-shopu a psaní článků. Budete také komunikovat napříč marketingovým oddělením a také s kolegy z obchodního týmu.

Co potřebujete pro úspěch?
Pro úspěch na této pozici by jste měli mít alespoň půlroční zkušenost s tvorbou PPC kampaní a chuť se dále učit vstřebávat nové informace. Výhodou bude komunikativní angličtina. Společnost je otevřena velmi juniorním kandidátům.

Co za to dostanete?
Práci pro stabilní českou společnost, která se neustále rozvíjí, zajímavé mzdové ohodnocení, stravenky v hodnotě 100 Kč. Dostanete také MultiSport kartu plně hrazenou zaměstnavatelem, kurzy anglického jazyka plně hrazené zaměstnavatelem, interní vzdělávací programy a školení a příspěvek na volnočasové aktivity 6000 Kč (lékárna, dovolená, kino, vzdělávání a další.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Fingerhut