Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Sales Representative_Medical Device

Description

Skvělá příležitost pro juniorní kandidáty. Mezinárodní společnost zabývající se laboratorní diagnostikou, quality solutions/control, testováním léčiv, hledá do svého týmu nového kolegu – obchodníka pro in-vitro diagnostiku v regionu Čech.

Více, než předchozí zkušenosti, je důležité mít znalosti z laboratorního segmentu, vzdělání v oblasti life science (biologie, mikrobiologie, klinická diagnostika) a obchodního ducha pro B2B sféru. Od kandidáta se očekává angličtina na pokročilé úrovni, odborný přístup k trhu, schopnost orientace v laboratorní sféře a vysoká míra samostatnosti.

Sales Executive bude zodpovědný za vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozvoj a podporu stávajících sítě zákazníků, úzkou spolupráci s technickou podporou, aplikačními specialisty. V jeho portfoliu budu jak reagencie a přístroje pro in-vitro diagnostiku, tak QC produkty společnosti.

Společnost nabízí home based pozici v regionu Čech s mezinárodním vedením, odborné produktové školení v zahraničí, nástup možný ihned, benefity velké korporátní společnosti s ambiciózním přístupem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika