Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Fakturant/ka s angličtinou a italštinou

Náplň práce/Job Description

Na 6-8 měsíců hledáme posily do týmu našeho klienta, velké mezinárodní společnosti, do účetního oddělení. Budete mít na starosti zpracování a zadávání vydaných faktur (accounts receivable), párování plateb, řešení nesrovnalostí, ad. v systému SAP.

Požadujeme/We require

  • Pokročilá angličtina (C1)
  • Pokročilá italština (min B1)
  • Znalost excelu
  • Orientace ve fakturaci, ideálně zkušenost s fakturami

Nabízíme/We offer

Práce na plný úvazek na 6-8 měsíců, prostředí prestižní mezinárodní společnosti, motivující ohodnocení, velmi štědrý balíček benefitů, moderní kanceláře, multikulturní kolektiv.