Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Junior Account Manager

Do našeho týmu IT Contracting hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se nebojí přijmout výzvu a bude aktivně přispívat do rozvoje týmu. Vše vás naučíme a získáte tím možnost nahlédnout do jednoho z nejlukrativnějších a nejrychleji se rozrůstajících trhů současnosti – IT.

Co u nás budete dělat:
Náplní práce bude kompletní zodpovědnost za vaše portfolio klientů, které si budete nejen sami budovat, ale také dále spravovat. Kteří klienti budou součástí portfolia je ve vaší kompetenci. Cílem je identifikace vhodného klienta a následné získání nových IT projektů (rolí) od klientů, na které pak náš tým následně vyhledá vhodného IT experta. Součástí práce budou také cold calls – nabízení naší služby klientům, kteří s námi nikdy nekomunikovali a které si Vy vyberete jako potenciální klienty.

U nás se naučíte:

• zhodnotit své priority – zlepšíte si time management, efektivitu práce a samostatnost, kde si sami rozvrhnete, na čem budete pracovat
• komunikovat s lidmi – naučíme vás, jak s lidmi mluvit, jak vyjednávat a hlavně jak řešit konkrétní situace
• obchodovat – zjistíte, jak správně a asertivně argumentovat, jakým způsobem se ptát a na co si dávat pozor
• praktiky business developmentu – vyzkoušíte si, jak vyhodnotit náročné situace, skrz prodej se dostat na schůzku a jak na ní efektivně vyjednávat tak, aby to přineslo očekávané výsledky
To vše se naučíte nejen po stránce teoretické díky našemu Hays Learning Management System, ale také skrz praktické oboustranné stínování, postupný onboarding, týdenní a měsíční plánování postupně až do vašeho kompletního zaškolení.

Za Vaši práci Vám dáme:

Fixní mzdu a velmi motivační bonusový systém, 5 týdnů dovolené a 3 sick day, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na MHD, stravenky a pro zdravé tělo i mysl jsme připravili multisport kartu a jazykové kurzy.

Požadavky na Vás:

Zkušenosti na obdobné pozici nejsou nutné, ale měl/a byste mít výborné komunikační dovednosti a chuť vzdělávat se. Nutná je dobrá znalost angličtiny na komunikativní úrovni, kterou využijete pro práci v mezinárodním prostředí na denní bázi.Také byste měl/a mít pozitivní a proaktivní přístup a hlavně nebát se přijmout výzvu!

Pokud máte zájem být součástí rychle rozvíjejícího se týmu, kde můžete vyniknout, neváhejte a pošlete mi své aktuální CV.
V případě, že Vás tato pozice zaujala a zároveň splňujete uvedené požadavky, zašlete Váš životopis Romaně Koudelkové prostřednictvím odpovědního formuláře

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz
For more positions please visit our web site www.hays.cz

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Due to the high volume of applications we now receive for each job it is often only possible to contact you if you have been shortlisted for interview. Thank you for understanding.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olivova 2096/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, provize z prodeje, manažerský motivační program, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika