Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Executive/Marketing Assistant

Description

Váš nový zaměstnavatel

Mezinárodní společnost advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy.

Vaše nová pozice

Na této pozici budete zodpovědný za roli executive assistant jednomu z hlavních partnerů kanceláře. Zároveň budete mít na starost tvorbu reklamních materiálů, organizaci marketingových akcí, administrativní podporu marketingového týmu, organizační a administrativní práce, event management a další.

Jak můžete uspět?

Na této roli je nutná zkušenost z podobné pozice, anglický jazyk na úrovni C1, německý jazyk výhodou.

Co musíte udělat nyní

Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém i českém jazyce pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Hledáte-li zaměstnání a tato pozice neodpovídá Vaší kvalifikaci, můžete nás kontaktovat na prague@hays.cz. Rádi s Vámi probereme případné možnosti.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-45000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Základní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays

Kontakt

Hays