Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Digital Activation Manager

Digital Activation Manager

Váš nový zaměstnavatel

Společnost, která je jedním z největších prodejců tabákových výrobků na světě. Produkty, které společnost prodává, jsou světově známé značky cigaret, ale také produkty NG. Společnost je ve vývoji nových produktů, nabízející alternativy k běžným cigaretám.

 Vaše nová pozice

 Budete zastřešovat a odpovídat za svěřený produkt, který za pomoci českých i zahraničních kolegů, přivedete společně na český trh.Vaší náplní bude plánování reklamních kampaní na webových stránkách. Upravování webové stránky, tvorba marketingových materiálů pro české klienty. Úzce budete spolupracovat s influencery, sledovat a analyzovat účinnost reklam na sociálních sítích, fungování a úspěšnost newsletterů a zvyšovat komunikaci s novými zákazníky.

 Jak můžete uspět ?

Jestliže jste zkušený komplexní marketér, který má zájem o nadčasové produkty a dává šanci novému, jste nadějným kandidátem. Když ke zkušenostem z marketingu přidáte komunikační schopnosti a zkušenosti s jednáním s agenturami, vlastní kreativitu, pozitivní přístup a prokážete organizační schopnosti v řízení projektů, jste kandidátem, kterého hledáme.

 Co můžete získat

 Nabízíme práci ve špičkové společnosti, kde máte možnost kariérně růst. Zaměstnavatel nabízí možnost stát se součástí velice přátelského týmu, kde vládne rodinná atmosféra, založená na vzájemné důvěře. Získáte zaměstnavatele, kde zaměstnavatel dbá na work-life balance každého zaměstnance. Nad rámec 25 dnů dovolené nabízí také sick days. Společnost podporuje své zaměstnance a nabízí zajímavou práci a atraktivní finanční ohodnocení, školení a slevu na firemní produkty.

Co je potřeba udělat nyní?

 Pokud jste těmi, koho hledáme, budeme se těšit na Vaše CV. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení. Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karolinská 650/1, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, vyhrazený čas na inovace

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Michael Aster