Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Finanční účetní (bez AJ)

Rodinná společnost poskytující služby v oblasti účetnictví, daňového poradenství a podporu v oblasti nemovitostí hledá kandidátku/ta na pozici účetní bez znalosti AJ.

Náplň práce

• Vedení komplexní účetní agendy pro dané portfolio klientů (DPH, majetek, účetní závěrky)
• Zpracování a zaúčtování dokladů v systému Helios Orange
• Spolupráce s účetní manažerkou a daňovým poradcem
• Účast na zajímavých projektech
• Další agenda spojená s klientským účetnictvím

Požadujeme

• zkušenosti s komplexní účetní agendou výhodou
• Samostatnost a spolehlivost
• Znalost českého jazyka podmínkou
• Znalost systému Helios Orange výhodou

Nabízíme

• Dovolená 25 dní
• 5 dní Sick days
• Multisport karta
• Stravenky
• Kanceláře v centru Prahy
• Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, profesní kurzy atd.)

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

David Žďárský
Telefon: +420 777 464 007