Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Product Specialist MS - příležitost pro absolventy

Description

Váš nový zaměstnavatel

Stanete se součástí obchodní mezinárodní společnosti, která je významným dodavatelem strojních a elektrotechnických komponentů pro průmysl.

Vaše nová pozice

Úkolem je pečovat o 7 stěžejních dodavatelů komponentů pro strojní zabezpečení. Následně budete koordinovat dodávky a instalace produktů u zákazníků. Budete také úzce spoluprcovat s obchodníky a marketingovým oddělením. Vaším polem působnosti bude celá ČR a Slovensko, které stačí navštívit 1x za dva měsíce. Zhruba 2 dny v týdnu strávíte v terénu. Často budete komunikovat se zahraničím, kde má společnost technickou podporu.

Jak můžete uspět

Ideálním kandidátem je pro nás ten, co se nyní pohybuje na pozici produktového managera, případně servisního technika. Hledáme osoby, které rády komunikují s lidmi a jsou proaktivní. Absolventy s technickým vzděláním, kteří chtějí růst vítáme taktéž. Bez komunikativní angličtiny se neobejdete.

Co můžete získat

Odměnou Vám bude stabilní zázemí zavedené společnosti a také mnoho benefitů, jako jsou například roční bonusy (trojnásobek měsíční mzdy), multisport karta, stravenky, sick days, týden dovolené navíc nebo třeba nárazový home office.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

13. plat, bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá