Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Marketing specialist

Description

Vaše nová společnost

Developerská a investiční společnost, která působí především na poli rezidenčních objektů. Společnost má nadnárodní zkušenosti a velmi zajímavé projekty.

Vaše nová role

Pozice marketing specialist ve společnosti stojí na rozhraní marketingu a obchodu. Hlavní náplní práce bude spolupráce s manažerem marketingu a obchodu na přípravě projektů, akvizici nových projektů, naceňování a spolupráce s architekty. Na této pozici máte možnost získat velké zkušenosti v developmentu a celkově v Real Estate. Tato pozici je otevřena i pro čerstvé absoloventy stavebních fakult.

Co potřebujete k úspěchu?

Základním předpokladem k úspěchu je stavební vzdělání a znalost angličtiny. Mezi další předpoklady patří proaktivita, samostatnost, vůle se dále vzdělávat a získávat zkušenosti a zájem o stavebnictví.

Co za to dostanete?
Práci ve velmi dynamické společnosti, zajímavé platové ohodnocení, mezinárodní prostředí, možnost získat zajímavé zkušenosti v Real Estate a mnoho dalších výhod. Budete přímo v centru dění při nákupu a prodeji zajímavých rezidenčních objektů především v rámci Prahy.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Klimentská 1216/46, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Fingerhut