Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Power Point Guru

Náplň práce

Hlavním úkolem bude tvorba power pointových prezentací, úprava dat a vizualizace dle zadání a podpora obchodních manažerů. Budete komunikovat hlavně v angličtině a plnit ad hoc úkoly pro celý tým.

Výše úvazku: 20 hod. týdně (2-3 dny v týdnu)
Pracovní doba: flexibilní, ideálně s možností začít pracovat až v odpoledních hodinách
Mzda: 150 - 200Kč/hod. dle seniority
Nástup: ihned
Lokalita: Praha 4

Požadujeme

Nadstandartní znalost Power Pointu je samozřejmostí. Ideální kandidat mluví i píše plynule anglicky a česky, umí psát rychle na klávesnici a je kreativní a má smysl pro detail. Očekáváme dobrou úroveň Excelu, výborné komunikační schopnosti a týmovost.

Nabízíme

Mnoho zkušeností z velké nadnárodní společnosti, kariérní růst, balíček benefitů, spoustu možností nahlédnout do obchodních strategií firmy a dlouhodobou spolupráci.