Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Marketing specialist

Description

Vaše nová společnost

Společnost působící na poli Real Estate, která se zabývá poradenství v rámci stavebních projektů, developmentu a správy budov. Mezinárodní společnost, která pracuje v ČR v menším přátelském týmu. 

Vaše nová role
Na pozici Marketing specialist budete mít na starost marketingovou komunikaci, event management, brand management, interní komunikaci a komunikaci se zahraničními pobočkami. Na této pozici je velká možnost získat zkušenosti v rámci Real Estate a marketingové komunikace.

Co potřebujete k úspěchu?
Velmi dobrým předpokladem k úspěchu bude vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingu, ekonomie nebo komunikace. Velkou výhodou bude také zkušenosti na obdobné marketingové pozici, nejlépe v Real Estate. Na této pozici je vyžadována aktivní znalost AJ. Na této pozici se očekává kreativita, samostatnost a pečlivost.

Co za to dostanete?

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení a možnost získat zkušenosti v rámci Real Estate.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, 13. plat, bonusy/prémie, kafetérie, provize z prodeje, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Tomáš Fingerhut