Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

District Manager

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:

Pro významnou fashion společnost hledáme kandidáta na pozici District Manager v oblasti retailu.

NÁPLŇ PRÁCE:

Z titulu této pozice povedete maloobchodní prodejny, budete uvádět firemní strategii do praxe, budete zodpovědný/ná za reprezentaci značky, za koordinaci a trénink manažerů a prodejců, za výsledky prodejen, reporty, provozní a administrativní záležitosti spojené s provozem společnosti na Slovensku.

JAK MŮŽETE USPĚT:

Ideální kandidát musí mít zkušenost jako Deputy Manager, Store Manager nebo manager restaurace či kavárny min. 2 roky, velmi dobrou angličtinu a dynamickou osobnost. Praxe ze zahraničí je výhodou.

Požadujeme reprezentativní vzhled, znalost módních trendů a cit pro značku. Důležitým požadavkem je koncentrace na výsledek a na klienta, vynikající people management. Očekává se flexibilita v rámci cestování, schopnost práce pod tlakem, chuť učit se nové věci.

CO MŮŽETE ZÍSKAT:

Nabízíme dobré finanční ohodnocení, prémie každé 4 měsíce, automobil i k soukromým účelům, 30% sleva na firemní produkty, jazykové vzdělávání, zaškolovací trénink.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ:

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Evropa

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

1560-1600 EUR/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Denisa Černá
Telefon: +420 775 401 546