Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Area Manager CZ and SK fashion

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL

Významná fashion firma, která se zaměřuje na prodej světoznámých značek obuvi aktuálně hledá energického a zkušeného area manažera pro CZ a SK trh.

VAŠE NOVÁ POZICE

Na této pozici budete vést 20 prodejen v CŘ a na Slovensku, spolupracovat se Store Managery prodejen při naplňování obchodních cílů a výsledky, šíření informací o produktech a prodejních strategiích, dodržování KPI´s a dále nedílnou součástí bude nastavit standardy zákaznického servisu. Dále se budete spolupodílet na HR agendě, reportingu a otevření nových poboček v rámci ČR a SK.

JAK MŮŽETE USPĚT?

Jako ideální kandidát na tuto pozici byste měl/a splňovat následující požadavky - velmi dobrá orientace v retail prostředí, tah na branku a obchodního ducha - zkušenosti s reportingy - jste-li dynamická, kreativní osobnost se skvělými organizačními schopnostmi - minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozic (district, area manager)i v oblasti fashion retailu podmínkou. Podmínkou je také komunikativní znalost anglického jazyka

CO MŮŽETE ZÍSKAT?

Nabízíme práci ve stabilní společnosti, možnost profesního růstu, kreativní a strategickou pozici. Společnost nabízí také zajímavé platové ohodnocení, bonusy, lukrativní zaměstnanecké výhody a rozsáhlá školení., automobil, notebook a mobil.

CO JE TŘEBA UDĚLAT NYNÍ?

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislava, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, manažerský motivační program, sleva na firemní výrobky/služby, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Miroslav Svozílek
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika