Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Nespresso Coffee Specialist

Description

VÁŠ NOVÝ ZAMĚSTNAVATEL:

Staňte se součástí jedné z nejrychleji rostoucí globální potravinářské značky a zároveň světově uznávané ikony v sektoru kávy. Navíc segment B2B v České republice roste nejrychleji v celosvětovém porovnání.

Dnes je společnost Nespresso, se sídlem ve švýcarském Lausanne, zastoupena v 64 zemích a má více než 12 000 zaměstnanců. Nespresso podporuje kariérní rozvoj svých zaměstnanců včetně mezinárodní a meziooborové mobility v prostředí, kde výsledky jednotlivců ovlivňují výsledky společnosti.

Hledáte-li práci s nádechem elegance, staňte se ambasadory prémiové kávové značky a spolu s námi nabízejte skvělý požitek z kávy Nespresso!

NÁPLŇ PRÁCE:

Na této pozici budete komunikovat se zákazníky Nespresso boutique (uvítání, zajišťování jejich potřeb), budete se aktivně podílet na prodeji všech Nespresso produktů (káva, kávovary a příslušenství) a prezentovat nabízené služby a produkty. Nedílnou součástí bude také zajišťování čistoty a pořádku v prostorách prodejny, poskytování podpory při řešení problémů zákazníků a denně doplňovat kávu, kávovary i příslušenství.

JAK MŮŽETE USPĚT:

Ideální kandidát by měl mít skvělé komunikační a vyjednávací dovednosti, zdvořilé vystupování a proaktivní přístup k zákazníkovi. Důležitým požadavkem je anglický jazyk na komunikativní úrovni (B1) a časová flexibilita (práce na směny i o víkendy). Pozice je vhodná i pro absolventy. Zkušenosti s prodejem prémiové značky výhodou. Tato pozice je pro milovníky kávy, kdo se v tomto směru chce pohybovat a rozvíjet!

CO MŮŽETE ZÍSKAT:

Nabízíme skvělé finanční ohodnocení s bonusy. Práce v příjemném a inspirativním prostředí se zázemím korporátní společnosti. Je zde příležitost pro osobní a profesní rozvoj. Firemní i týmové akce a mnoho dalšího.

CO MUSÍTE UDĚLAT NYNÍ:

Pokud pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy pomocí odpovědního formuláře. Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bratislava

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Denisa Černá
Telefon: +420 775 401 546