Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

MZDOVÁ ÚČETNÍ pro renomovanou společnost (až 45.000 Kč)

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v okrese Žďár nad Sázavou, hledáme vhodného uchazeče na pozici Mzdová Účetní.

Náplň práce

- Kompletní zpracování mzdové agendy zaměstnancům společnosti
- Tvorba reportů, statistik a výkazů
- Práce s docházkovým a presonálním systémem
- Komunikace se státní správou

Požadujeme

- Prokazatelné zkušenosti v oblasti zpracování mezd
- Přehled v oblasti pracovně-právní legislativy
- Základy AJ (emailová komunikace)
- Znalost MS Excel na uživatelské úrovni
- Odolnost vůči stresu

Nabízíme

- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek na stravování
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Bezplatné jazykové i profesní vzdělávání
- Firemní akce
a další

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Žďár nad Sázavou

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

35000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

David Žďárský
Telefon: +420 777 464 007