Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

JUNIOR CONTROLLER (možnost pro absolventy)

Nadnárodní společnost hledá uchazeče na pozici Junior Controller.
Místo výkonu v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy (severo-východně od Prahy).

Náplň práce

- Tvorba reportů pro management společnosti
- Reporting výkazů v rámci skupiny
- Analýza hospodaření na týdenní/měsíční bázi
- Spolupráce při tvorbě rozpočtů
- Tvorba jednotlivých kalkulací
- Spolupráce v rámci týmu a napříč společností

Požadujeme

- Znalost AJ na komunikativní úrovní (B2)
- Zkušenosti v oblasti finanční analýzy velkou výhodou
- MS Excel na pokročilé úrovni
- Silné analytické schopnosti a orientaci v číslech

Nabízíme

- Silné zázemí nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Sick days
- Příspěvek na stravování
- Široké možnosti vzdělávaní v rámci společnosti
- Bohatý benefitní systém (cafeterie)
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Firemní akce
a mnoho dalšího

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

David Žďárský
Telefon: +420 777 464 007