Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

SENIOR TREASURER (až 60.000,- Kč)

Jste to VY?

Rád/a byste vedl/a menší tým a zároveň byl/a stále v každodenním kontaktu s finanční agendou?
Máte zkušenosti v oblasti Treasury/platebního styku a jeho řízení?
Domluvíte se anglicky?
Ovládáte nejlépe SAP (či jiný ERP)?
-> pokud ANO, zašlete mi prosím své CV.

Pro našeho klienta, úspěšnou nadnárodní společnost, hledám kandidáty na pozici SENIOR TREASURER.

Náplň práce

- Zodpovědnost za vedení menšího týmu
- Zodpovědnost za včasné a přesné provádění veškerého platebního styku
- Pravidelná kontrola likvidity přidělených entit ve skupině
- Průběžná revize a optimalizace vnitropodnikového systému v oblasti financování
- Implementace nových řešení pro zpracování bankovních dat
- Tvorba příslušných reportů a analýz
- Úzká spolupráce s oddělením Group Treasury
- Podpora týmu účetních a controllerů ve svěřené oblasti
- Spolupráce s interním auditem, oddělením nákupu
- Komunikace a udržování vztahů s externími subjekty (banky, dodavatelé, auditoři a další)

Požadujeme

- Prokazatelné zkušenosti v oblasti financování a platebního styku
- Komunikativní znalost AJ (min. B2)
- Znalost MS Excel na pokročilé úrovni
- Zkušenost se SAP či jiným ERP v oblasti platebního styku
- Znalost bankovních systémů výhodou

Nabízíme

- Možnost pracovat a růst v mezinárodním prostředí celosvětové společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- Bohaté benefitní schéma
a další

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

45000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

David Žďárský
Telefon: +420 777 464 007