Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

ZKUŠENÁ ÚČETNÍ / HLAVNÍ ÚČETNÍ (až 60.000Kč), ŘÍČANY, bez AJ

Pro našeho klienta, rychle se rozrůstající firmu ve svém oboru, hledáme zkušenou kandidátku/ta na pozici SENIOR / HLAVNÍ ÚČETNÍ bez znalosti AJ.

Náplň práce

- Zodpovědnost za správnost a úplnost finančních výkazů společnosti dle platných předpisů
- Analýza účetních výkazů
- Kontrola a metodická podpora při zaúčtování jednotlivých dokladů
- Komunikace s externím auditorem
- Komunikace s lokalními úřady
- Spolupráce s Hlavním Ekonomem na revizi a tvorbě nových finančních procesů, metodiky
- Možnost vedení týmu (dle profilu)

Požadujeme

- Prokazatelné zkušenosti v oblasti komplexní účetní agendy (účetní závěrky, DPH, ostatní daně atd.)
- Velmi dobrou orientaci ve finančních výkazech a jejich kontrole
- Zkušenosti v komunikaci s externími orgány (úřady, auditoři)
- Znalost MS Excel
- Znalost RJ výhodou
- Zodpovědnost, spolehlivost
- Proaktivní přístup, energickou povahu

Nabízíme

- Přátelskou a klidnou atmosféru menší společnosti s velkým potenciálem
- Příjemný pracovní kolektiv založený na vzájemné spolupráci a důvěře
- Zkušenou a ochotnou osobu nadřízené, které budete pravou rukou
- Velmi flexibilní pracovní dobu
- Dovolená + Sick Days
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Dlouhodobý kontrakt
- Parkování v areálu + dobrá dostupnost

Informace o pozici

Místo pracoviště

Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, individuální rozvržení pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

David Žďárský
Telefon: +420 777 464 007