Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Grafik/ tvorba prezentací

Description

Váš nový zaměstnavatel

Stanete se součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti specializovaného poradenství a konzultací týkající se managmentu a firmeních strategií.

Vaše nová pozice

Vaším úkolem bude pracovat v týmu 6 grafiků. Budete tvořit jednotlivé vizuály. Především se budete zabývat tvorbou prezentací pro konzultanty firmy. Mnohdy je budete také překládat do anglického jazyka. Nárazově budete tvořit také videa, bannery a POS materiály. Pracovat budete zejména s programy MS Office - Powe point a Adobe.

Jak můžete uspět

Vítáme především kandidáty s praktickými zkušenostmi v tvorbě POS materiálů a tvorbě prezentací. Také je třeba mít již zkušenosti s vedením menšího týmu. Anglický jazyk musí být na pokročilé úrovni.

Co můžete získat

Odměnou Vám bude stabilní mezinárodní prostředí společnosti, která nabízí zajímavý balíček benefitů - stravenky, týden dovolené navíc, firemního lékaře, 3x za rok teambulding a spoustu dalších. Finanční ohodnocení se pohybuje do 45 000 CZK dle zkušeností.

What you need to do now

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost občasné práce z domova, mobilní telefon, notebook

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lucie Veselá