Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Technik přípravy výroby (Technik CAD/CAM)

Description

Vaše nová společnost

Společnost se zabývá výrobou laminovaných bezpečnostních automobilových skel. Díky neustálým investicím do vývoje a modernizaci výroby, je společnost schopna nabídnout předním světovým automobilkám skla vysoce sofistikovaná .

Vaše nová role

 Budete pracovat s 3D a 2D CAD daty. Budete provádět CAD analýzy. Zpracovávat podklady pro výrobu. Budete samostatně tvořit a připravovat podklady pro balící instrukce. Budete mít na starosti komunikaci s oddělením logistiky a přípravy výroby. Vašim úkolem bude tvořit NC programy. Mezi vaše kompetence bude také spadat příprava výrobních pomůcek a technická podpora prototypové a sériové výroby.

Čím byste měli disponovat

 Měli byste mít minimálně SŠ vzdělání. Měli byste mít znalosti CAD SW (např. Rhinoceros, AutoCAD, Catia ap.). Pokud ne, rádi Vás to naučíme. Ideální by bylo, pokud budete hovořit anglicky. Jste flexibilní, samostatný a spolehlivý. Pokud už máte předchozí zkušenosti na podobné pozici, jedině dobře.

Co získáte

 Zázemí prosperující společnosti. Možnost se dále rozvíjet a růst. Moderní pracovní prostředí. Žádný openspace, malé kanceláře. Širokou škálu benefitů.

Co nyní potřebujete udělat

 Pokud Vás pozice zaujala, klikněte na tlačítko "Apply now" a odešlete Váš životopis. V případě, že tato pracovní nabídka neodpovídá Vašim představám, napište nám přímo. Rádi se s Vámi sejdeme a probereme další možnosti. Motivující mzdu a zajímavé benefity.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Riegrova 206/1, 301 00  Plzeň-Vnitřní Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Lenka Vajdová
Riegrova 1
301 00  Plzeň
Česká republika