Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Java Developer

Tvoje nové místo:

Společnost poskytující globální a regionální analýzy v oblasti technologických a průmyslových příležitostech a trendech hledá seniorního kolegu na pozici Java Developera do týmu, který se stará o správu a rozvoj interně vyvíjených systému bez kterých by se neobešel denní chod firmy od správy uživatelů, kontraktů či produktů až po různé reporty pro jednotlivé oddělení firmy.

Náplň práce:
Vyvíjet a udržovat celosvětově používané aplikace, které jsou velice důležité pro fungování společnosti. Aplikace jsou mezi sebou propojené a využívané různými business units napřič společností.
Podílet se na designu jednotlivých částí systému, spolurozhodovat o architektuře.
Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl tomu co potřebují.

Používají tyto nástroje: Java 8, Spring, Spring Integration, Spring Boot, PostgreSQL 11, JPA, Hibernate, RabbitMQ, Python, Angular 7, Git, Maven, Graylog, Jenkins. Aplikace běží v AWS.

Požadujeme:

Praxe ve vývoji v Javě min. 3 roky.
Schopnost komunikace v AJ (pokud si neměl šanci doteď mluvit a věříš tomu, že se zlepšíš tak pro začátek stačí B1).
Logické uvažování, samostatnost a zároveň umět poradit juniornějším kolegům když bude třeba.

Mají tým fajn lidí a pohodovou atmosféru, a to si také chtějí udržet! Takže hledají pohodáře, co sem tam zajde na drink, oslaví release a ideálně se přidá i na teambuilding 🙂

Co na oplátku:

Moderní office.
Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ.
Práci na mezinárodních projektech, denní komunikaci v AJ.
Týmbuildingové akce a "release" párty - Archery game, Motokáry, Laser game atp.
Občasná práce z domova.
25 dnů dovolené a 3 dny "sick days".
Flexipassy a Stravenky.
Super tým se kterým můžete hrát fotbálek v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět.