Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Java Devops

Description

Softwarová společnost s 20 letou tradicí na trhu, působící v oblasti vývoje SW pro zahraniční zákazníky, hledá nového člena do týmu – DevOps Engineer - Java.

Popis pozice:
Budete se podílet na čistém vývoji profesionální webové aplikace, jak z hlediska údržby stávajícího systému, tak z hlediska vývoje nových funkcionalit.
Vývoj v linuxovém prostředí.
Analyzování požadavků a nacházení optimálního řešení.
Budete mít příležitost pracovat s celou řadou moderních technologií: Java, JSP, JSF, Shell, Liferay, Apache Tomcat atd.
Čeká vás práce v menší, ale stabilní společnosti s přátelským prostředím a možností dalšího kariérního růstu a co je hlavní – s námi se stále učíte.

Co potřebujete, abyste uspěli:
Mírně pokročilou znalost vývoje v Java a Java Server Faces či Java Server Pages (není třeba předchozí zkušenost jako DevOps – rádi talenty zaučíme).
Min. základní znalost JavaScriptu a Shell
Schopnost analyzovat a najít vhodné řešení.
Ochotu na sobě stále pracovat a společně s námi se posouvat.
Angličtinu na komunikativní úrovni (min. B1).

Co Vám nabídneme za oplátku:
Dovolenou nad rámec, výuku jazyků v pracovní době, firemní technická a jiná školení, 13. plat, sick day, relokační balíček v případě stěhování, další benefity formou cafeterie a mnoho dalšího.
Těšíme se na Váš životopis.

What you need to do now
If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.
If this job isn't quite right for you but you are looking for a new position, please contact us for a confidential discussion on your career.

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Brno-město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, příspěvek na vzdělání, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, 13. plat, bonusy/prémie, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, ubytování/příspěvek na ubytování, mobilní telefon, notebook, občerstvení na pracovišti, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Andrea Koukalová