Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Account Manager - Čechy

Description

Váš nový zaměstnavatel
Distributorská společnost aktuálně obsazuje pozici Account Managera / aplikační specialista pro endoskopické portfolio na Čechy.

Vaše nová pozice
Na pozici Account Managera budete zodpovědný za navazování vztahů se speciality v rámci hospital segmentu, zodpovědný za obchodní činnost u klíčových zákazníků, být partnerem lékaři na operačních sálech, vedení seminářů.

Jak můžete uspět?
Jako ideální kandidát musíte mít předchozí praxi s obchodní činností v rámci chirurgického portfolia, angličtina na pokročilejší úrovni, univerzitní vzdělání výhodou, tah na branku, komunikační a prezentační dovednosti, řidičský průkaz,

Co můžete získat?
Můžete získat možnost pracovat pro významnou distribuční společnost se silným postavením na trhu v rámci medical devices, zajímavé finanční ohodnocení, Home office based, balíček firemních benefitů, nástup dohodou

Co je třeba udělat nyní?
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám laskavě své aktuální CV prostřednictvím odpovědního formuláře

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Kateřina Kinclová