Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Paralegal/Právní asistent-Part time

Vaše nová společnost

Advokátní kancelář v centru Prahy, specializující se zejména na oblast českého a evropského soutěžního práva v oblast energetiky a regulovaných odvětví.

Vaše nová pozice

Stanete se součástí týmu, kde budete působit na pozici Právního asistenta (Paralegal). Vaši náplní práce bude spolupráce s advokáty a koncipienty při řešení právních dokumentů a tomu odpovídající administrativa.

Jak uspět?

Ideálním kandidátem je student/studentka minimálně 3. ročníku právnické fakulty se znalostí soutěžního práva, dobrou orientací v právní teorii a schopností praktické aplikace práva. Nutností je znalost anglického jazyka na úrovni B2/C1, jelikož velká část klientů jsou zahraniční společnosti.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 1

Výše úvazku: DPČ (rozvrh a počet hodin dle domluvy)

Co můžete získat?

Cenné zkušenosti, perspektivu kariérního růstu, práci v dynamickém prostředí, motivující finanční ohodnocení, Multisport kartu, stravenky,…

Co je třeba udělat nyní?

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte poslat aktuální životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Naše další pracovní nabídky si můžete prohlédnout na www.hays.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olivova 2096/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Praxe a stáže.

 

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Veronika Mihucová