Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

E-commerce - Specialista maloobchodního řetězce

Máte zkušenosti se skladovými procesy v maloobchodních řetězcích na pobočkách nebo s provozem e-shopu/ e-Commerce?

Jste týmový hráč, který dokáže koordinovat kolegy a rád se zapojujete do procesů?

TAK TO HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Co Vás čeká a nemine?

  • zodpovědnost za pickování a expediční procesy na svěřených pobočkách
  • podílení se na nastavování procesů a popř. navrhování jejich změn
  • vyhodnocování kvality a produktivity procesů
  • zodpovědnost za stanovené KPIs
  • kontrola dodržování provozu a procesů (5S, BOZP, stav objednávek atd.)
  • spolupráce s obchodním oddělením na forecastu in/out objemů
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých poboček
  • koordinace svěřených pracovníků na pobočkách
  • denní operativa (kontrola objednávek, stavu na skladě, check listů,..)
  • reporting a práce s PC

Co se očekává od vhodného kandidáta?

  • má zkušenosti se skladovými procesy nebo provozem e-shopu
  • je týmový hráč a zároveň dokáže koordinovat a úkolovat kolegy na pobočkách
  • nebojí se zapojit do procesu (řešit provozní záležitosti, dojet na pobočku…)
  • je schopen předcházet problémům (kontrola času výdejů atd.)
  • má výborné organizační schopnosti, analytické myšlení, schopnost navrhovat nová řešení
  • a v neposlední řadě výhodou je také pracovní zkušenosti v oblasti eCommerce - výhodou
  • Řidičský průkaz – budete cestovat po Praze a kontrolovat provozovny

Čím Vás společnost může okouzlit?

  • Především Vás čeká přátelský tým, který Vám na začátku pomůže se zorientovat v pracovních postupech
  • Nabízí volnost v nápadech a zároveň odpovědnost za jejich realizování a výsledek
  • Služební telefon, notebook a automobil je samozřejmostí
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovaná Multisport karta za 400 Kč/měsíc
  • Jazykové kurzy apod.

Co byste měli udělat nyní?

Pokud máte zájem se dozvědět více, neváhejte mou osobu kontaktovat či zašlete svůj životopis. Ráda s Vámi proberu pozici.

A i přesto, že Vás zrovna tato nabídka nezaujala nebo se poohlížíte po jiných možnostech.

Napište či zavolejte!

Věřím, že najdeme to, co by Vás mohlo okouzlit!

PS: Jestliže znáte někoho v okolí, který by se na tuto pozici hodil, prosím doporučte nám ho! Přece jenom, kdo by si nechal ujít finanční odměnu od naší společnosti za doporučení a umístění kandidáta.

Vždyť Vy sami byste jim pomohli změnit k lepšímu jejich život.

Tak neváhejte a představte nám ho!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

45000-60000 Kč/měsíc

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Markéta Christova
Telefon: M: +420 778 420 073  E: christova@hays.cz