Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

For more positions please visit our web site www.hays.cz

Brand Manager

Vaše nová společnost

Mezinárodní společnost, která je přední výrobce zdravotnických pomůcek hledáme Brand Managera pro Českou republiku.

Náplň práce

Brand Manager bude mít na starosti uvedení produktu na trh, digitální marketing, Brand marketing, marketingovou komunikaci, průzkum trhu spolu s tvorbou cen a B2B Business.

Požadujeme

Od kandidáta očekáváme zkušenosti ve výše zmíněných odvětvích ideálně 5 let, anglický jazyk na vysoké úrovni, prezenční a komunikační dovednosti jsou podmínkou, vysokoškolské vzdělání a chuť zpracovávat projekty zabývajícími se sociálními sítěmi nebo e-learningem.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek v mezinárodním prostředí
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • klouzavou pracovní dobu
  • 1 – 2 dny na Home Office
  • 25 dní dovolené
  • firemní školku
  • kartu Multisport
  • jídelnu
  • 13. plat

Místo pracoviště:

okolí Praha - západ

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olivova 2096/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

60000-63000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ondřej Bičák