Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

For more positions please visit our web site www.hays.cz

Application Specialist_CDG

Description

Pro našeho klienta mezinárodní společnost zaměřující se na produkty laboratorního portfolia hledáme posilu do Aplikačního týmu.

Pozice odborného zástupce / aplikačního specialisty je zaměřená na udržování a rozvoj sítě zákazníků na celém území ČR, podporu sales aktivit. Budování loajality ke značce, ve spolupráci s kolegy péče o kvalitu služeb poskytovaných zákazníkovi, zajištění rychlé informovanosti zákazníků o novinkách a prosazení novinek do jejich praxe.

Vhodným kandidátem je jednoznačně komunikačně silná osoba, dobře zpracovávající stres, schopná prezentovat, edukovat a prodávat. Vysokoškolské vzdělání (v oblasti Life Science) znalost angličtiny a ŘP je podmínkou. U kandidáta očekáváme předchozí zkušenosti s produkty v oblasti klinické diagnostiky. Prokazatelně pozitivní vztah k technice a schopnost s technikou pracovat.

Společnost nabízí zázemí vedoucího leadra na českém trhu, individuální přístup k zaměstnancům v menším kolektivu, avšak zázemí celosvětově působící společnosti, atraktivní základní plat (i pohyblivá složka), možnost působení v rozvíjející se oblasti.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika