Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

For more positions please visit our web site www.hays.cz

QA Specialist_Vývoj

Description

Do etablovaného týmu Quality Assurance uvnitř výrobní farmaceutické společnosti hledáme nového člena týmu na pozici Specialista/Manager pro oblast vývoje léčiv.

Vybraný Specialista/Manager bude mít na starosti změnová a odchylková řízení pro oblast výroby léčiv, revizi vstupních materiálů, výrobců, propouštění produktů do klinických studií fáze I.

Vhodný kandidát má LS vzdělání v oblasti chemie, VŠCHT, farmacie, ideálně status QP. Předchozí zkušenosti v oblasti jištění jakosti, GMP i GCP jsou ideálním předpokladem pro úspěšné zvládnutí této pracovní pozice. Osobnostně odolný kandidát s ucelenými postoji a vysokou mírou zodpovědnosti.

Společnost nabízí pestrou a různorodou agendu, kdy nehrozí rutinní fungování, možnost získat praxi v QA pro Clinical Research, stabilitu a bezpečné zázemí společnosti, roční bonusy i auto k soukromým účelům.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Hays Czech Republic, s.r.o.
Adéla Slabová
Olivova 2096/4
110 00  Praha-Nové Město
Česká republika