Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

Lean Manager

Náplň práce/Job Description

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost, která se v současné době rozšiřuje, hledáme kandidáta na pozici Lean managera.
Závod se nachází v Královéhradeckém regionu Tato pozice v organizaci společnosti právě vzniká a náš klient hledá kandidáta, který bude postupně rozjíždět celé oddělení.
- Optimalizace procesů ve výrobě
- Sledování a vyhodnocování výrobních nákladů, návrhy na zlepšení
- Podpora a školení pracovníků, podněcování jejich aktivity, rozvoj týmu

Požadujeme/We require

- Středoškolské/VŠ vzdělání technického směru
- Prokazatelné výsledky a manažerské zkušenosti v oblasti Lean, ideálně v prostředí automotive
- Analytické myšlení
- Proaktivní osobnost zaměřená na výsledek, s výbornými komunikačními schopnostmi
- Zkušenost s nástroji štíhlé výroby, jako např. Value Stream Mapping

Nabízíme/We offer

- Společnost nabízející jistotu a stabilitu
- Nejmodernější technologie v oboru
- Příležitost pro osobní a kariérní růst v oblasti Top managementu
- Motivační podmínky odpovídají náročnosti dané pozice
- Bonusový systém, finanční podpora dojíždění, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění aj.