Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti vyhledávání a náboru specialistů. V současné době má Hays více než 250 poboček ve 33 zemích světa a zaměstnává 11,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Další pozice společnosti Hays Czech Republic naleznete na www.hays.cz

Projektový manažer

Pracovní náplň

• Identifikace potřeb interního a externího zákazníka
• Analýza požadavků na nový produkt nebo na změny stávajících produktů
• Vytvoření jasného zadání pro HW a SW inženýry
• Spolupráce s HW a SW inženýry na technickém řešení
• Spolupráce při tvorbě testovacích scénářů a při realizaci testů
• Posouzení produktu, zda je ve shodě se zadáním

Co u nás uplatníte

• Dobrou znalost procesů vývoje SW a celého životního cyklu produktu (ideálně se zaměřením na embedded vývoj)
• Znalost návrhu architektury SW (HW výhodou)
• Praxi na obdobné pozici (analytik, vývojář, SW architekt)
• Zkušenosti s analýzou a zpracováním zákaznických požadavků
• Zkušenost s formalizovaným zadáním SW vývoje (UML, flowchart, state-chart, E-R apod.)
• Dobrou znalost AJ slovem i písmem

Co nabízíme

• Zázemí mezinárodní úspěšné a neustále se rozvíjející společnosti
• Pestrou paletu zaměstnaneckých benefitů (firemní školka, flexi pracovní doba, kafetérie, stravování, možnost home-office, 13. plat, dovolená navíc, sportování, penzijní připojištění atd....)
• Odborné a jazykové vzdělávání
• Nástup dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Slaný, kraj Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Mzda

70000-90000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Hays Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Kateřina Kocmanova