Sales professionals discussing their job

Hays
Czech Republic

O Hays

Hays patří mezi světové vedoucí společnosti v oboru lidských zdrojů a získávání specialistů. Chceme, aby naši zákazníci znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než pět tisíc odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Hays Czech Republic

Společnost Hays Czech Republic byla založena v lednu 1998, aby poskytovala profesionální služby v oboru vyhledávání zaměstnanců a vedoucích pracovníků obchodním i průmyslovým společnostem.

Díky specializaci jednotlivých divizí na konkrétní segment trhu a profesionálním službám je Hays vedoucí společností ve svém oboru. Znalost místního trhu, péče o klienty a důraz kladený na školení a kvalitu konzultantů umožnily Hays dosáhnout dlouhodobých obchodních vztahů s předními společnostmi, organizacemi veřejného sektoru i místními obchodními firmami.

Najdeme pro vás zaměstnance na trvalý i dočasný pracovní poměr, a pro uchazeče vhodnou pozici v následujících oblastech:

Nastavení cookies